Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aktrisei Lindsijai Loenai piespriež 90 dienu cietumsodu

ASV Kalifornijas štata tiesa otrdien piesprieda Holivudas aktrisei Lindsijai Loenai 90 dienu cietumsodu, jo viņa pārkāpusi iepriekšējā spriedumā noteiktos pārbaudes laika nosacījumus.

Ar tiesas spriedumu Loenai arī noteikta 90 dienu ārstēšanās stacionārā - programmā, kurā ārstē atkarību no apreibinošām vielām. Kad Beverlīhilzas Augstākās tiesas tiesnese Mārša Revela nolasīja spriedumu, aktrise izplūda asarās.

Kā ziņots iepriekš, 2007.gada augustā Loena stājās tiesas priekšā saistībā ar apsūdzību agresīvā braukšanā un automašīnas vadīšanā alkohola reibumā. Viņai tika piespriests trīs gadus ilgs pārbaudes laiks. Loenai bija jāpavada 24 stundas cietumā, desmit dienas jāstrādā sabiedriskie darbi un jāapmeklē 18 mēnešus ilga palīdzības programma par alkohola kaitīgumu. Tā kā šajā laikā viņa nepaspēja iziet visu nodarbību kursu, oktobrī viņas pārbaudes laiks tika pagarināts.

Tagad tiesnese Revela atzina, ka Loena nav izpildījusi iepriekšējā sprieduma prasības un noteiktajā apjomā apmeklējusi palīdzības programmu. Aktrisei 20.jūlijā jābūt varasiestāžu rīcībā, lai sāktu pildīt cietumsodu, sacīja tiesnese.