Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Par Labu Latviju!»: pēc vēlēšanām jāslēdz Nacionālais līgums

Politiskā apvienība «Par Labu Latviju!» uzskata, ka pēc vēlēšanām rudenī būtu nepieciešams noslēgt Nacionālo līgumu – vienošanos starp valdību, darba devējiem, pašvaldībām un arodbiedrībām, portālam «Apollo» pavēstīja apvienības preses sekretārs Edgars Vaikulis.

Šāds līgums būtu par vienotu situācijas izpratni un darbībām uz 10.Saeimas darbības laiku, tam brīvprātīgi piesaistot ikvienu ieinteresētu politisko, profesionālu un nevalstisko organizāciju.

Apvienība gatavojot ilgtermiņa darbības programmu, aicina uz sadarbību nevalstiskās un nozaru pārstāvošās organizācijas, sociālos partnerus, arodbiedrības.

«Mēs esam pārliecināti, ka tikai sociālo partneru un sabiedrības tieša iesaiste politiskā pasūtījuma formulēšanā spēj nodrošināt sabiedrības vajadzībām atbilstošas valsts ekonomiskās un sociālās politikas, katras konkrētās nozares politikas izstrādi. Savukārt nevalstiskās organizācijas vislabāk var uzraudzīt, lai šī politika tiktu īstenota», uzsver apvienības valdes priekšsēdētājs Guntis Ulmanis.

sadarbiba@parlabulatviju.lv

Jau ziņots, ka pirmais saprašanās memorands tika noslēgts ar Latvijas Pensionāru federāciju. Šīs nedēļas laikā paredzētas tikšanās ar Latvijas Biomasas asociāciju, Elektroenerģētiķu un energobūvnieku asociāciju, Latvijas Pašvaldību darba devēju asociāciju, Latvijas Biodegvielu un bioenerģijas asociāciju, kā arī Biznesa konsultantu asociāciju.