Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sāk darboties Ventspils jubilejai veltīta mājas lapa

No šā gada 1.jūlija Ventspils pilsētas pašvaldība piedāvā unikālu iespēju katram interesentam ātri un ērti vienuviet iepazīties ar lielākajiem Ventspils 720.jubilejai veltītajiem svētku pasākumiem, tai skaitā ventspilnieku apņemšanos šogad 24.jūlijā kopīgiem uzstādīt Ginesa pasaules rekordu, jo par godu Ventspils jubilejai izstrādāta jauna mājas lapa «[s:34059]».

Jaunā jubilejas gadam veltītā interneta lapa «ventspils720.lv» ir pieejama trīs valodās – latviešu, krievu un angļu. Lapa ir veidota tā, lai ventspilnieki un pilsētas viesi varētu ērtāk vienkopus atrast visu informāciju par šovasar Ventspilī gaidāmajiem svētku pasākumiem. Lapā ir atrodama informācija par Ventspili, aktuālajām svētku ziņām, tirgošanās iespējām svētku laikā, biežāk uzdotie jautājumi par Ginesa pasaules rekordu, kā arī foto un video galerijas, kur lapas apmeklētāji var iepazīties un novērtēt Ventspils – pilsētas ar rītdienu – piedāvāto bagātīgo kultūras un aktīvās atpūtas iespēju klāstu. 

Šogad Ventspils atzīmē savu 720. jubileju, un tai par godu visa gada garumā Ventspilī norisinās dažādi pilsētas jubilejai veltīti pasākumi, tādējādi dāvājot ikvienam ventspilniekam un pilsētas viesim iespēju izbaudīt svētku sajūtu. Vasaras sezona Ventspilī, kā ierasts, ir dažādu lielu pasākumu piesātināta – jūlijā, kā ik gadu, norisināsies Jūras svētki, motobraucēju salidojums un kaitbordistu sacensības, savukārt augustā ventspilniekus un tuvus un tālus pilsētas viesus priecēs Pilsētas svētki, starptautiskais džeza mūzikas festivāls «Ventspils Groove» un Karlīnes ielas svētki.

Tāpat kā līdz šim, informāciju par pilsētu un pilsētā notiekošo arī turpmāk atradīsiet «ventspils.lv», savukārt tūristiem noderīgu informāciju par apskates vietām, atpūtas iespējām, transportu un naktsmītnēm atradīsiet Ventspils tūrisma informācijas centra mājas lapā «tourism.ventspils.lv».

Jubilejas lapas veidotāji patiesi cer, ka «ventspils720.lv» ievietotā informācija izrādīsies noderīga. Uz tikšanos Ventspils pilsētas 720.jubilejas gadā!