Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers: par sīkām kļūdām nerunāšu

Lūgts nosaukt trīs labos darbus, ko padarījis savas prezidentūras laikā, Valsts prezidents Valdis Zatlers norāda, ka labo darbu ir daudz vairāk nekā trīs un ir grūti izcelt, kurš ir vērtīgāks un kurš sniedz vairāk gandarījuma. Prezidents arī atzīst, ka viņa darbībā bijušas sīkas kļūdas.

«Man ir bijis gods nosaukt divus premjerus, strādāt ar trim valdībām, esmu rosinājis likumprojektu par tiesībām atlaist Saeimu pirms vēlēšanām,» intervijā telekompānijas LNT raidījumam «900 sekundes» sacīja Zatlers.

Tomēr vislielāko gandarījumu viņam snieguši braucieni pa Latviju, jo viesojoties novados, viņš jutis Latvijas cilvēku elpu un uzzinājis, ko viņi domā. «Man tas ir svarīgi,» viņš sacīja.

Jautāts, vai ir bijuši kādi lēmumi, ko ir pieņēmis, bet tagad uzskata, ka varēja pieņemt citādāku lēmumu, Zatlers atzina, ka uz šo jautājumu ir grūti atbildēt, jo katram pieņemtajam lēmuma ir savas sekas.

«Ir bijušas sīkas kļūdas, bet par sīkām kļūdām es nerunāšu,» teica valsts pirmā persona.

Arī atzīmi par savu darbu viņš atturas sev ielikt, jo atzīmes vienmēr liek skolotāji. «Jāvērtē, vai tas darbs, ko esmu veicis, ir nesis labumu Latvijas cilvēkiem,» noteica prezidents.

Zatleram šodien sākas pēdējais prezidentūras gads.