Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lindsijai Loenai tiesā uz vidējā pirksta bija rakstīts «Fuck U»

Fotogrāfi atklājuši, ka otrdienas tiesas sēdes laikā Holivudas aktrisei Lindsijai Loenai uz vidējā pirksta naga bija rakstīta visai nepiedienīga vēsts nelokāmajai tiesnesei, kas piesprieda viņai trīs mēnešu cietumsodu.

Palielinot uzņemtos attēlus, fotogrāfi ieraudzījuši, ka uz vidējā pirksta naga Loenai maziem burtiņiem bija rakstīts «Fuck U» («Ej d****»).

Beverlīhilzas tiesas tiesnese Mārša Revela otrdien piesprieda Loenai 90 dienu cietumsodu par iepriekšējā spriedumā noteikto pārbaudes laika nosacījumu pārkāpšanu. 2007.gada augustā Loena stājās tiesas priekšā saistībā ar apsūdzību agresīvā braukšanā un automašīnas vadīšanā alkohola reibumā, par ko viņai tika piespriests trīs gadus ilgs nosacītais cietumsods. Loenai bija jāpavada 24 stundas cietumā, desmit dienas jāstrādā sabiedriskie darbi un jāapmeklē 18 mēnešus ilga palīdzības programma par alkohola kaitīgumu. Tā kā šajā laikā viņa nepaspēja iziet visu nodarbību kursu, oktobrī viņas pārbaudes laiks tika pagarināts.