Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bērni Jūras svētkus Ventspilī svinēs divas dienas

Sestdien, 10 jūlijā, Jūras svētkos bērnus un viņu vecākus, mazos un lielos pilsētas ciemiņus  mīļi gaidīsim no plkst.12.00-16.00 norises vietā Ostas ielas promenādē posmā no Peldus ielas līdz Pils ielai, kur  būs  izveidota atpūtas zona ģimenēm ar bērniem.

Apmeklētāji varēs iesaistīties radošās aktivitātēs – apgleznot zīdu un stiklu, darboties kalēja mājā, šaut ar loku un  lāpīt tīklus, kā arī piedalīties sportiskās atrakcijās, ko piedāvās Latvijas Gumijlēcēju klubs. Savukārt Kapteinis Grants aicinās visus ciemoties rūķa Ačgārnīša mājā un mazās Nāras stāstu namiņā, kā arī rūķa Zibenszeļļa veiklības labirintos.

Ar bērniem kopā darbosies Barni lācītis, dinozauriņš Danonki, veselīgais Actimel un draudzīgais TUC krekera maskotiņš, bet jautru noskaņu radīs deju grupa «Prieks» /vadītāja Everita Panfiļonoka/ un deju grupa «Scorpions» /vadītāja Inga Spodiņuka/. Par veiksmīgu aktivitāšu norisi parūpēsies Ievas Grēgeres pasākumu aģentūra.

Savukārt svētdien, 11.jūlijā, plkst. 12.00 Bērnu pilsētiņā un plkst.15.00 Bērnu parkā «Fantāzija» dosimies neklātienes ceļojumā pa Zemūdens valstību. Iepazīsimies ar jūras princesi Zelta zivtiņu un jūras dzelmē visdraudzīgāko, visrosīgāko iemītnieku Astoņkāji, uzklausīsim  zivtiņu satraucošo stāstu par notikumiem jūrā un Astoņkāja vadībā kopīgi pieņemsim svarīgus lēmumus, kā pasargāt jūru no tiem, kas neievēro jūras valdnieka Neptūna kārtības rullī ierakstītos noteikumus.

Izrādē piedalīsies Jelgavas bērnu muzikālā teātra «Nianse» audzēkņi Elza Kanceviča, Elīza Liepiņa, Laura Ausmiņa, Ketlīna Sarkisjane, Zelta zivtiņas lomā teātra «Nianse» vadītāja Inguna Lipska, bet par Astoņkāji pārvērtīsies Ozolnieku amatierteātra aktieris Ingus Vidiņš.