Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pēc analogās TV atslēgšanas TV3 lielākais auditorijas kritums

Lai gan kanāls TV3 jūnijā ir skatītākais, pēc analogās apraides atslēgšanas tam ir lielākais auditorijas kritums, liecina «TNS Latvia» apkopotie dati par jūniju.

Kanālam TV3 auditorijas kritums jūnijā, salīdzinājumā ar maiju ir par 2,7%. Ja maijā kanālam bija 15,1% auditorija, tad jūnijā – 12,4%.

«Neskatoties uz ievērojamo skatīšanās laika daļas pieaugumu kanālam LTV7, kas saistīts ar Pasaules kausa futbola spēļu translācijām, jūnija reitingi apstiprina iepriekš prognozētās auditorijas izmaiņas pēc analogās virszemes apraides atslēgšanas,» komentē «TNS Latvia» mediju pētījumu lielo klientu direktors Mārtiņš Traubergs

Otrs skatītākais kanāls jūnijā bijis LNT ar 11,7% lielu skatīšanās laika daļu, bet trešajā vietā ir kanāls PBK ar 9,8% no kopējā TV skatīšanās laika.

Kanālam LTV1 veltīti 9,6 %, kanālam LTV7 – 6,8 % un kanālam «TV5 Rīga» – 5,1 %. Savukārt kanāla «RTR Planeta Baltija» vērošanai, Latvijas iedzīvotāji, kas vecāki par 4 gadiem, veltījuši 4,2 %, bet kanālam 3+ – 4 % no kopējā TV skatīšanās laika.

Kanāla TV6 vērošanai veltīti 2,5 %, «REN Baltija» – 2,2 %, un PBMK – 0,5 %. Savukārt kanāla OE , kas TV kanālu auditorijas pētījumā tiek izdalīts no šī gada 1. jūnija, vērošanai veltīti 0,3 % no visa TV skatīšanās laika. Visu pārējo kanālu vērošanai veltīti 27,9 %, bet video un DVD – 3 %.