Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmalas ātrā palīdzība padodas un pārtrauc darbu

Jūrmalas ātrā palīdzība ar 7. jūniju ir pārtraukusi savu darbību un turpmāk darbosies tikai kā glābšanas dienests, informē Jūrmalas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

«Diemžēl mēs šo cīņu esam zaudējuši, un no 2010.gada 7.jūlija pulksten 17.00 Jūrmalas ātrā palīdzība savu darbu pārtrauc,» saka Jūrmalas ātrās palīdzības vadītājs Uldis Ciekurs.

Tagad, lai saņemtu neatliekamo medicīnisko palīdzību, jūrmalniekiem jāzvana pa tālruņiem 03, 112 vai 113.

Kamēr nebija skaidrs Jūrmalas ātrās palīdzības liktenis, nedēļu kūrortpilsētā darbojās divi neatliekamās palīdzības dienesti, saņemot aptuveni vienādu izsaukumu skaitu.

«Jūrmalai ar varu tikuši uzspiesti NMPD pakalpojumi, neraugoties uz SIA «Jūrmalas ātrā palīdzība» un Jūrmalas pilsētas domes jau vairākus gadus paustajiem argumentiem un lūgumiem saglabāt unikālo ātrās palīdzības un glābšanas uz ūdeņiem kompleksu kūrortpilsētā, kuru vasarā apmeklē aptuveni miljons atpūtnieku gan no Rīgas un pārējās Latvijas, gan ārvalstīm. Par Jūrmalas ātrās palīdzības darbu nebija iedzīvotāju sūdzību, kā arī glābšanas dienesta apkalpes zonā jau vairākus gadus nav bijis neviens negadījums ar letālām sekām,» norāda Jūrmalas domē.

Taču Jūrmalas domei ir bažas, ka neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanas līmenis varētu kristies un tas var negatīvi ietekmēt tūristu skaitu un apdraudēt pilsētas popularitātes pieaugumu.