Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Astoņi Francijas pilsoņi nelikumīgi šķērso Latvijas robežu

Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes Silenes Robežkontroles punkta robežsargi trešdien aizturēja astoņus Francijas pilsoņus un vienu Itālijas pilsoni par nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu ārpus robežkontroles un robežpārejas punktiem, informē Valsts robežsardzē.

Robežsargi patruļas laikā pamanīja, ka trīs personas nelikumīgi šķērso valsts robežu virzienā no Baltkrievijas uz Latviju. Netālu no valsts robežas stāvēja piecas apvidus automašīnas ar Francijas reģistrācijas numuriem. Robežsargiem, veicot apkārtnes apsekošanu, konstatēti vairāku cilvēku pēdu nospiedumi, kuri ved no Latvijas robežas uz Baltkrievijas robežu, iedziļinās Baltkrievijā teritorijā apmēram četrus metrus un atgriežas atpakaļ Latvijā.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka viens Francijas pilsonis neesot šķērsojis robežu, bet pārējie Francijas pilsoņi un Itālijas pilsone atzinās tīšā nelikumīgā valsts robežas šķērsošanā.

Neviena no aizturētajām personām nevarēja uzrādīt speciālās caurlaides, lai varētu likumīgi uzturēties pierobežas joslā.

Aizturētajām personām sastādīti protokoli par uzturēšanos pierobežas joslā bez speciālas caurlaides un valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu.