Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policija izmeklē Mela Gibsona uzbrukumu savai draudzenei

Losandželosas policija atzinusi Holivudas aktieri Melu Gibsonu par potenciālo aizdomās turamo viņa bijušās partneres Oksanas Grigorjevas fiziskā ietekmēšanā.

Policija par to paziņojusi pēc tam, kad bija nopratinājusi krievu dziedātāju par incidentu, kas noticis šā gada janvārī. Šerifa pārstāvis Stīvs Vaitmors pavēstīja, ka pagaidām Grigorjeva ir vienīgā persona, kas izvaicāta šīs lietas sakarā.

Gibsons un Grigorjeva uzsākuši tiesāšanos par aizbildniecību pār viņu kopīgo meitu. Lai arī Gibsons publiski nav apspriedis šķiršanos no 40 gadus vecās dziedātājas, mediju rīcībā nonākusi visai kompromitējoša informācija par to, kas varētu būt tās pamatā. Pagājušajā nedēļā bulvārpreses rokās nonāca pāra strīda ieraksts, kur 54 gadus vecais aktieris kliedz un verbāli pazemo Grigorjevu. Dziedātāja arī paziņojusi, ka kinozvaigzne pacēlis pret viņu roku.

«Mēs šobrīd pārbaudām, pārbaudām, pārbaudām,» izmeklēšanu komentēja Vaitmors. «Mēs rūpīgi izmeklēsim visus izvirzītos apgalvojumus.»

Gibsona pārstāvis pagaidām nav atbildējis uz telefona automātiskajā atbildētājā atstāto ziņu ar lūgumu komentēt notiekošo.

Kā norādīja policijas pārstāvis, izmeklēšana ir sākotnējā stadijā un varētu paiet aptuveni mēnesis, līdz tās rezultāti tiks nodoti prokuratūrā, kur lems, vai izvirzīt apsūdzības.

Kā ziņots iepriekš, aprīlī Gibsons un Grigorjeva paziņoja, ka abu attiecības ir izjukušas. Gadu iepriekš Gibsons izšķīrās no savas sievas Robinas, kura bija šķiršanās iniciatore. Īsi pēc tam aktieris parādījās sabiedrībā ar krievu dziedātāju, un jau maijā pāris paziņoja, ka viņi gaida bērnu. Novembrī Grigorjeva laida pasaulē meitu, padarot Gibsonu par astoņu bērnu tēvu.

Jūnijā Losandželosas tiesa Gibsonam tuvoties savai bijušajai draudzenei, reaģējot uz Grigorjevas apgalvojumiem, ka 54 gadus vecais aktieris janvārī pacēlis pret viņu roku un pat izsitis zobu. Gibsons iesniedza pretprasību, lūdzot tiesu aizliegt bijušajai draudzenei runāt par abu attiecībām, kā arī vienošanos, ko viņi iepriekš panāca jautājumā par meitas aizbildniecību, apraudzīšanas tiesībām un finansiālo atbalstu.