Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lipmans turpinās vadīt LHF valdi, Segliņš demisionē

Latvijas Hokeja federācija (LHF) 9. jūlijā rīkoja biedrības ikgadējo kongresu, kurā apstiprināja jaunos biedrus un biedru kandidātus, pārvēlēja valdi un tās kandidātus, kā arī sniedza atskaites un finanšu pārskatus, portālam «Apollo» pastāstīja LHF preses sekretāre Vita Ļebedeva.

LHF biedri vienbalsīgi apstiprināja jaunos biedrus – Jelgavas ledus sporta skola, SIA «L-sports» un hokeja klubs «Concept». Savukārt biedru - kandidātu statusu guva hokeja klubs «Pērkons» un Sergeja Žoltoka fonds. Pieci LHF biedri tika izslēgti, jo nav pildījuši biedru pienākumus, tajā skaitā divus gadus nav maksājuši biedra naudu. Tie ir: SO «Latvijas Hokeja attīstības fonds», hokeja skola «Aisbergs», hokeja klubs «Venta 2002», SSO «Pro Line Sports» un Rīgas vārtsargu skola.

Kongresā notika arī LHF valdes pārvēlēšana, ņemot vērā, kā divi valdes locekļi – Imants Rākins un Mareks Segliņš – iesnieguši demisiju, un divi esošie valdes locekļi neatbalstīja valdes locekļu kandidātu (A. Kalvītis, I. Pīgozne, A. Kaverskis) turpmāko virzīšanu.

Par LHF valdes priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēlēja Kirovu Lipmanu. Darbu valdē aktīvi turpinās Helmuts Balderis-Sildedzis , Valentīns Bļugers, Andris Deniņš un Guntis Ulmanis. Jauna pieredze LHF valdes darbā turpmāk būs Mārim Martinsonam un Dainim Liepiņam. Savukārt par valdes locekļu kandidātiem šodien kļuva Zigmunds Birzītis, Nikolajs Sirotkins un Mihails Kameņeckis.