Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<i>belVita</i> brokasteri - enerģija visam rītam tavai ģimenei*

Brokastis ar belVita – tavas ģimenes rīta izvēle
Vai ir bijuši rīti, kad nevari izdomāt, ko pasniegt brokastīs savai ģimenei? Vai vēlies, lai brokastis būtu ne vien garšīgas, bet arī sniegtu enerģiju visam rītam, lai kur arī tavi mīļie atrastos – mājās, skolā vai darbā? Mums ir risinājums - pasniedz savai ģimenei ko jaunu - belVita brokasterus! Tie ir pieejami ar trīs dažādām garšām - riekstu un medus, piena, šokolādes. Katrs var atrast sev tīkamāko kombināciju, jo brokasteri teicami garšo kopā ar jogurtu, augļiem, pienu vai kafiju.

belVita ir enerģijas lādiņš dienas sākumam
Sabalansētas brokastis, iekļaujot belVita brokasterus, būs enerģijas lādiņš dažādās dzīves situācijās - darbam, studijām, radošām idejām vai vienkārši labam dienas sākumam. Pateicoties brokasteru īpašajai receptei un pagatavošanas tehnoloģijai, tiek saglabātas ogļhidrātu labākās īpašības, tādēļ maltīte ar belVita sniedz enerģiju un prieku jebkurā vecumā 4 stundu garumā. Turklāt, brokasteri ir bagāti ar šķiedrvielām, minerāliem, dzelzi, B grupas vitamīniem un vitamīnu E.

belVita labās īpašības ir zinātniski pierādītas
Mūsdienās mēs aizvien vairāk pievēršam uzmanību un novērtējam to, kāds ir bijis produktu ceļš līdz mūsu galdam. belVita ir unikāls, pieredzējušu pasaules uztura speciālistu un zinātnieku darba rezultāts, kas radīts, ņemot vērā modernas ģimenes ēšanas vajadzības un ieradumus. belVita kvalitāte tikusi pārbaudīta piecos klīniskajos pētījumos.

Bagātini savas ģimenes brokastis ar belVita brokasteriem, lai katrs rīts būtu skaists un nestu prieku!

*Šis ir apmaksāts reklāmas raksts.