Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bin Ladena dēls slimnīcā. Diagnoze - šizofrēnija: viņš dzird tēva balsi

Ceturtais «terorista numur viens» Osamas bin Ladena dēls Omārs pagājušonedēļ nogādāts slimnīcā ar diagnozi «šizofrēnija»: viņš sūdzējies, ka dzird tēva balsi, vēstī [s:34127].

Omāra bin Ladena dzīvesbiedre Zeina as-Sabaha gan noliedz šo informāciju. Viņa pavēstījusi, ka viņas vīrs neatrodas slimnīcā. Viņam vien izrakstītas zāles - antidepresanti, kas paredzēti maniakālās depresijas psihozes depresīvās stadijas ārstēšanai. Drīz pēc medikamentu saņemšanas Omārs ticis palaists no slimnīcas mājās, sacījis Zeinas pārstāvis.

Iepriekš Omāra sieva intervijā britu laikrakstam «The Daily Mail» sacījusi, ka viņas dzīvesbiedra ģimene ir «psiholoģiski salauzta», un pastāstījuši, cik grūti ir būt starptautiskā terora līdera radiniecei. Tieši šīs grūtības viņu mudinājušas iesniegt laulības šķiršanas prasību, neraugoties uz to, ka Zeina «no sirds mīl savu vīru».

Viņa vaino Osamu bin Ladenu tajā, ka viņa izvēlētais dzīvesveids Afganistānas alās viņa ģimenei atnesis daudz psiholoģisku problēmu. Viņa norāda, ka Omārs mīl tēvu, bet vienlaikus viņu arī ienīst.

29 gadus vecais Omārs Osama bin Ladens vairākkārt paziņojis, ka neseko sava tēva ideoloģijai, taču vēlas, lai ar viņa tēvu neizrēķinās fiziski. Viņš savas ģimenes attiecību modeli raksturo kā «skarbu, bez emocijām», un atceras kā bērni tika sodīti par «pārāk platu smaidu». Tomēr viņš arī izvairās no vārda «cietsirdīgs» lietošanas, runājot par savu tēvu. «Viņš mūs, bērnus, mācīja būt stipriem un vareniem,» Omārs saka par tēvu.

Jau vēstīts, ka Lielbritānijas pilsone Džeina Fēliksa-Brauna savu topošo vīru, kurš ir 25 gadus jaunāks, satika ceļojot Ēģiptē. Pēc trīs nedēļas notika laulību ceremonija. Pēc laulībām ar terorista dēļu Džeina izmainīja vārdu uz Zeina as-Sabaha bin Ladena.