Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policija uz ceļiem pārbaudīs auto tehnisko stāvokli

Sākot ar šo nedēļu autovadītājiem jārēķinās, ka pēkšņi var apstādināt Ceļu policija un uz vietas, ar speciālām iekārtām pārbaudīt spēkrata tehnisko stāvokli. To intervijā laikrakstam «Telegraf» pavēstījis Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes priekšnieks Edmunds Zivtiņš.

Zivtiņš gan neatklāj, uz kuriem autoceļiem šādi reidi notiks – tas būšot šoferiem pārsteigums. Viņš prognozē, ka šādiem reidiem efekts būs ievērojams.

Tieši šosejas malā automašīna tiks uzdzīta uz estakādes un speciālisti pārbaudīs tās tehnisko stāvokli. Ja automašīnai atklās, piemēram, problēmas ar bremzēm, tai būs nodilušas riepas, vai kādi būs citi satiksmei bīstami defekti, automašīnai uzreiz noņems numurzīmes un mašīna ceļu turpinās uz evakuatora.

Zivtiņš stāsta, ka vadītāji visbiežāk brauc ar nodilušām riepām, turklāt, ejot auto tehnisko apskati, tās tiek nomainītas, taču, tiklīdz kā tehniskā apskate izieta, tā uzliek atpakaļ nodilušās riepas.