Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lohnesa ezera briesmonis dzīvojot Sibīrijā

Krievijas zvejnieki pieprasa veikt izmeklēšanu un apgalvo, ka Sibīrijā Čanas ezerā atrodas Nesija - Lohnesa ezera briesmonis. Viņi apgalvo, ka zinātnes neiepazītajam nezvēram ir garš kakls un aste, gigantiska muguras spura, kā arī citas pazīmes, kas raksturo arī noslēpumaino Nesiju.

Par to pirmdien vēstī britu laikraksts «The Daily Mail».

<b>www.dailymail.co.uk</b>

Pēdējoreiz nezvērs par upuri izraudzījies kādu 59 gadus vecu vīrieti - zvejnnieku no Sibīrijas. Viņš ar kolēģiem atradies aptuveni 100 metrus no krasta, kad šis radījums uzķērās uz viņa izmestā āķa, un ievilka nelaimīgo vīru ezera dzelmē.

Pirms trīs gadiem Čanas ezerā bez pēdām pazuda Krievijas armijas kareivis Mihails Doroņins. Viņa 80 gadus vecā vecmāmiņa Ņina, kura dzīvo noslēpumainā ezera krastā, pastāstījusi, ka no mierīgā ūdens pēkšņi izniris milzīgs nezvērs un apgāzis viņas mazdēla laivu. Viņas teikto apstiprina arī bojāgājušā vectēvs. «Kaut kas milzīgs un šausmīgs dzīvo ezera dzelmē, bet neviens nekad to neredz,» sacījis viņš.

Oficiālā statistika: pēdējo trīs gadu laikā uz Čanas ezera pazuduši 19 cilvēki, kuru mirstīgās atliekas tā arī netika atrastas. Vietējie iedzīvotāji domā, ka «Nesijas» upuru skaits gan krietni pārsniedzot oficiāli pieminēto skaitli. Viņi tāpat apgalvo, ka daži pazudušo ķermeņi izskaloti krastā. Tie bijuši gandrīz pilnībā apēsti. Un to varējusi izdarīt vien «radība ar milzīgiem zobiem».

Tiesa, 2003. gadā zinātnieku grupa, kas meklēja Lohnesa ezera briesmoni raidsabiedrības BBC uzdevumā, secināja, ka Nesija neeksistē. Zinātnieki izmeklēja Skotijas Lohnesa ezera ūdeņus, izmantojot modernu aprīkojumu, taču nezvēru tā arī neatrada.