Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kurņikova: esmu apmierināta ar savu karjeru

Bijusī Krievijas tenisiste Anna Kurņikova intervijā portālam [s:34159] sniegusi interviju un pastāstījusi par savas karjeras nozīmīgākajiem sasniegumiem.

«Tādu ir daudz,» par panākumiem tenisa kortos saka tenisiste. «Atceros olimpiskās spēles Atlantā 1996. gadā, kad man bija 15 gadi. Mēs astoņas stundas ar Aļenku Ļihovcevu un Ļenu Makarovu gaidījām spēļu atklāšanu. Tas bija iespaidīgi. Tiesa, es toreiz zaudēju jau pirmajā kārtā. Atceros savu pirmo lielo Vimbldonas turnīru 1997. gadā. Atceros uzvaras pār Martinu Hingisu un Štefiju Grāfu. Tā bija otrā reize daudzu gadu laikā, kad Grāfa kādai zaudēja Vimbldonā. Atceros uzvaru pār Moniku Selešu, kura jaunībā bija mans tenisa ideāls. Dēļ šādām atmiņām ir vērts dzīvot, vai tad nē,» pārvaicā sportiste.

Par savu karjeru Kurņikova ir gandarīta un viņai nav ko nožēlot. «Esmu apmierināta ar savu karjeru. Protams, nesasniedzu visu, ko vēlējos, taču atskatoties atpakaļ varu sev pateikt: «Anna, tu izdarīji visu, ko varēji.» Filmēšanās man netraucēja. Tā arī bija daļa no mana darba. Es vēl biju maza, kad aizbraucu uz Floridu un nokļuvu «New York Times» pirmajā lapā. Varat iedomāties - neko vēl nebiju uzvarējusi, bet par mani jau visi runāja, lai gan nedēļu pirms tam es ar ģimeni dzivoju vienistabas dzīvoklī.»

Intervijas beigās žurnālists lūdza tenisistei uzrakstīt novēlējumu lasītājiem, uz ko Kurņikova atbildēja: «Es taču krieviski nemāku rakstīt. Maskavā tikai pirmajā klasē gāju, pēc tam pārcēlos uz dzīvi ASV.» Ar vārdnīcas palīdzību tas viņai tomēr izdevās.