Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Notiesātais Hlevickis piestrādā par ārstu Jūrmalā

«Jūrmalgeitas» lietā notiesātais bijušais Jūrmalas mērs Juris Hlevickis, kurš sodu izcieš Vecumnieku atklātā tipa cietumā, piestrādā par ārstu Jūrmalas slimnīcā. Turklāt no 23. jūlija viņš var pretendēt uz pirmstermiņa atbrīvošanu, vēsta «Latvijas Avīze».

Vecumniekos Hlevickis strādā par noliktavas pārzini, bet, tā kā tas ir atklāta tipa cietums, ar iestādes vadītāja atļauju iespējams uz noteiktu laiku šo teritoriju pamest. Tā kā Hlevickis pēc profesijas ir ārsts, viņš noslēdzis līgumu ar Jūrmalas slimnīcu, kur, strādādams par klīnisko fiziologu, nodarbojas ar funkcionālo sirds izmeklēšanu.

«Esmu noslēdzis darba līgumu ar Jūrmalas slimnīcu, kur strādāju trīs dienas jeb 20 stundas nedēļā,» laikrakstam stāsta Hlevickis. Katru nakti tomēr jāpavada Vecumnieku cietumā.

Politikā Hlevickis tuvākajā laikā iesaistīties nedomājot. Viņš plāno atjaunot terapeita sertifikātu un pēc soda izciešanas strādāt par ārstu.