Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kastro atkal iziet sabiedrībā. Šoreiz viesojies okeanārijā

Kubas bijušais ilggadējais līderis Fidels Kastro pēdējā laikā diezgan bieži parādās sabiedrībā – vienu dienu viņš tikās ar valsts zinātniekiem, tad uzstājās televīzijā. Šoreiz viņš devies uz nacionālo okeanāriju, kur ticies ar leģendārā revolucionāra Če Gevaras meitu Sēliju, kura tur strādā par veterinārārst,  vēsta «Newsru.com».

Okeanārija direktors Giljermo Garsija Kastro iepazīstinājis ar iestādes darbiniekiem. Kastro viņus aktīvi izprašņājis par darbu okeanārijā, par delfīnu trenēšanu un par treneru darba apstākļiem.

Kastro vēlējies noskaidrot, cik ilgi treneri var atrasties zem ūdens ar aizturētu elpu. Kastro, kurš pats agrāk daudz nodarbojies ar niršanu, sacījis, ka savā laikā varējis ar aizturētu elpu zem ūdens atrasties līdz pat divām minūtēm.

Tāpat viņš interesējies par apkārtējās vides piesārņošanu, jo šai tēmai viņš plāno pievērsties savā nākamajā rakstā. «Ir divas bīstama slietas – karš un apkārtējās vides piesārņojums,» sacījis Kubas ilggadējais līderis.

Kubas nacionālajā okeanārijā atrodas vairāk nekā 3000 faunas eksemplāri, tostarp arī astoņi delfīni.