Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policija aiztur divas pamatīgi piedzērušās mātes ar bērniem

Ceturtdienas pēcpusdienā Rīgas Pašvaldības policijas Latgales priekšpilsētas auto patruļa saņēmusi informāciju par divām sievietēm, kuras uz ielas atrodas alkohola reibumā un ar viņām kopā ir mazgadīgi bērni, informē Rīgas pašvaldības policija.

Ierodoties notikuma vietā, policisti secinājuši, ka abas sievietes ir stirpā alkohola reibumā. Viņas pa ielu pārvietojušās streipuļojot, neadekvāti runājušas un neapmierinātību pret policistu klātbūtni paudušas ar lamāšanos.

Vienam no bērniem uz kājām bija redzamas čūlas, tādēļ uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kas meiteni hospitalizēja.

Abas noreibušās mātes ar diviem bērniem nogādātas policijas iecirknī, kur sievietēm veikts alkohola tests, pēc kā abām pārkāpējām sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par atrašanos sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī.

Tā kā māte savus bērnus pieskatīt nebija spējīga, un tuviniekus, kuriem uzticēt bērnus atrast nevarēja, bērni nogādāti sociālās aprūpes iestādē.