Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Take That» atkal ir visi kopā - arī Robijs

Dziedātājs Robijs Viljamss kopā ar grupu «Take That» ierakstījis jaunu albumu, ko plānots izdot novembrī, paziņojusi grupa.

Kopš Viljamss aizgāja no grupas, šī ir pirmā reize 15 gadu laikā, kad visi pieci grupas biedri strādāja kopā. Jaunajam albumam dziesmas sarakstījuši visi pieci grupas dalībnieki.

Viljamss izteicās, ka viņš jūtas gan apmulsis, gan priecīgi satraukts. Apvienojoties ar kādreizējo grupu, dziedātājs juties kā «pārnākot mājās», savukārt grupas biedrs Marks Ovens izteicies, ka «jūtas kā sapnī».

«Ļoti priecājos atkal pavadīt laiku kopā ar Robiju. Taču es tik un tā esmu labāks futbolists,» smējās Ovens.
«Neapšaubāmi lieliski! Priecājos, ka Robijs atkal ir kopā ar mums, lai arī uz cik ilgu laiku tas būtu. Es tikai vēlos izbaudīt mūsu laiku kopā ar Robiju. Dažreiz dzīve ir skaisti savāda,» sacīja Džeisons Orindžs.

Grupa apvienojās pagājušā gada septembrī Ņujorkā, kam sekoja «Take That» tūre «Circus Live».

Pēc tam, kad Viljamss Ovena vecpuišu ballītē satikās ar pārējo grupu, izplatījās minējumi, ka grupa varētu apvienoties.

Kad Viljamss 1995.gadā aizgāja no grupas, viņš uzsāka veiksmīgu solo karjeru. Pēc gada grupa izjuka, taču 2005.gadā apvienojās.

Kopš tā laika «Take That» ir izdevusi trīs dziesmas, kas iekarojušas topu virsotnes, un devusies divās izpārdotās turnejās.

Pēdējais grupas albums, pie kura visi grupas dalībnieki strādāja kopā, bija 1995.gada disks «Nobody Else», kas tolaik iekaroja topu virsotnes.

Kā solo mākslinieks Viljamss, kurš šogad Britu mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā ieguva balvu par ievērojamu ieguldījumu mūzikā, ir izdevis astoņus albumus, kas Lielbritānijā iekarojuši topu virsotnes.

Pagājušajā mēnesī Viljamss savā mājaslapā paziņoja, ka izlaidīs singlu, kas ierakstīts kopā ar agrāko grupas biedru Gariju Bārlovu.

Nostaļģijai: