Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vācijā priekšnieks padotos mudina iet mājās, nevis svīst kantorī

Vāciju pārņemot grūti panesamai svelmei, kāda valdības kantora vadītājs Berlīnē saviem 250 darbiniekiem ieteicis labāk doties mājās, nevis svīst pārkarsušajā kantorī, piektdien raksta tabloīds «BZ», ar šo ziņu vienā otrā raisot šaubas par vācu izslavēto efektivitāti.

Dienestā, kura uzdevums ir cīnīties pret izvairīšanos no nodokļiem, priekšnieks padotajiem izsūtīja šādu e-pasta vēstuli: «Katram tas ir jāizšķir pašam, vai viņš ir gatavs strādāt šādā temperatūrā.»

«Šis lēmums ir jāpieņem, pirms jūs paģībstat. Pamest šodien darbu daudzos gadījumos būtu gudrs lēmums, ko es pilnībā saprastu,» saviem padotajiem rakstīja Ēriks Šlīphake, vēstījumu noslēdzot «ar sviedros izmirkušiem sveicieniem».

Termometra stabiņš Berlīnē pārsniedzis 30 grādu atzīmi, un, kā tas izskatās šobrīd, šis būs viens no karstākajiem jūlija mēnešiem Vācijas galvaspilsētā, kopš vispār tiek reģistrēti gaisa temperatūras mērījumi.