Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Tēvzemiešu» Valmieras nodaļa aicina sodīt par atrašanos publiskā vietā puskailiem

Apvienības «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK (TB/LNNK) Valmieras grupa, atsaucoties uz pilsētnieku iesūtītajām sūdzībām, vērsusies pašvaldībā ar lūgumu izvērtēt iespēju sodīt tos cilvēkus, kas sabiedriskā vietā atrodas ar atkailinātu ķermeņa augšdaļu.

Iesniegumu par grozījumiem pašvaldību saistošajos noteikumos «Pa sabiedrisko kārtību Valmieras pilsētā» sagatavojis šīs pilsētas domnieks un «tēvzemiešu» Valmieras nodaļas vadītājs Romāns Naudiņš, rosinot turpmāk atkailināta ķermeņa demonstrēšanu arī šādā apmērā uzskatīt par sodāmu.

«Sūdzības ir saņemtas par cilvēkiem, kas ar neaizsegtu ķermeņa augšējo daļu atrodas sabiedriskajā transportā, veikalos un skvēros. Dažkārt pat alkohola reibumā. Iedzīvotāji ir izteikuši neapmierinātību, ka, pārvietojoties ar pārpildītu sabiedrisko transportu, cilvēki ar neaizsegtu ķermeņa augšējo daļu rada neērtības citiem sabiedriskā transporta pasažieriem. Šāda puskaila cilvēka atrašanās sabiedriskā vietā īpaši aizskaroša ir sievietēm, bet bērniem rada nepareizu priekšstatu par apģērba nēsāšanas kultūru,» skaidrojis Naudiņš, paužot pārliecību, ka karstais laiks nevar būt arguments šādam izskatam sabiedriskā vietā.

«Ir jāizvēlas vieglāks apģērbs, kas turklāt pasargā cilvēku no tiešiem saules stariem,» piemetinājis deputāts.

Naudiņš turklāt atzinis, ka punktu šādai necieņai pret apkārtējiem pielicis kāds vīrs, kas atradies tirdzniecības centrā ar neapsegtu ķermeņa augšējo daļu, turējis rokās T-kreklu, bet uz viņa labās rokas rēgojies Staļina portreta tetovējums.

«Man nav pieņemami, ka šādi neapģērbti ērmi vazājas pa Valmieru un demonstrē savus tetovējumus,» uzsvēris «tēvzemietis».