Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Brīvības pieminekļa patruļa» notver čurātāju. Sašutuši - tualetes strādā līdz plkst.22

Sestdien apvienības «Ražots Latvijā» izveidotā pilsoņu patruļa «Brīvības pieminekļa patruļa» - 2 suņi un 8 cilvēki - aizturēja kārtējo čurātāju netālu no Brīvības pieminekļa, portālam «Apollo» pavēstīja apvienībā.

<b>Kā seši cilvēki ar diviem suņiem apsargāja Brīvības pieminekli no tūristiem</b>

Patruļa sāka darbu plkst.23 un jau plkst.1.25 patruļas vadītājs Agris Sūna aizturēja Aleksandru, kurš netālu no Brīvības pieminekļa kārtoja dabiskās vajadzības. Aizturētais vīrietis tika nodots municipālās policijas pārstāvjiem. Aizturēšanas brīdī fizisks spēks netika pielietots. Plkst.3 naktī patruļa darbu beidza.

Pilsoņu patruļa atklāja interesantu faktu - vienīgā tualete, kas atrodas Brīvības pieminekļa tiešā tuvumā Basteja bulvārī strādā tikai līdz plkst. 22.

Pēc plkst.22 tā ir slēgta. «Maigi izsakoties, tas izskatās ļoti dīvaini, ņemot vērā cilvēku daudzumu, kas apgrozās Rīgas centrā un Vecrīgā pēc plkst. 22,» norādīja «Brīvības pieminekļa patruļas» dalībnieki, piebilstot: ja pilsētas saimnieki tiešām vēlas novērst sabiedriskās kārtības pārkāpumus Brīvības pieminekļa tuvumā, jāsāk ar elementāro - ar tualetēm.

Nākamā patruļa plānota 23.jūlijā un 24.jūlijā.