Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

VID darbiniece «padalījusies» ar informāciju portālam

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvalde Daugavpils prokuratūrai nosūtījusi kriminālprocesu kriminālvajāšanas sākšanai pret kādreizējo VID darbinieci Aļonu Dubicu par neizpaužamu ziņu izpaušanu, portālu «Apollo» informēja VID Komunikācijas daļā.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka Dubica nodevusi trešajai personai neizpaužamu informāciju par uzņēmumu «Pilsētas EKO serviss» un vēlāk šī informācija tika publicēta portālā Kompromat.lv.

Izmeklētāji konstatējuši, ka Dubica, vēl būdama VID Daugavpils nodaļas nodokļu inspektore, šī gada 26.janvārī datu bāzē skatījās datus par nodokļu maksātāju Antonu O. un viņa uzņēmumiem, kā arī veica informācijas izdruku par minēto nodokļu maksātāju.

Šajā pašā dienā portālā Kompromat.lv tika publicēts raksts par to, ka Antona O. uzņēmums «Pilsētas EKO Serviss» 2009.gada septembrī bija iesaistīts nelikumīgos darījumos. Raksta pielikumā tika publicēts arī izdrukas fragments, kas saturēja neizpaužamas ziņas, kuru no datu bāzes izdrukāja Dubica.

Kriminālprocess tika uzsākts šī gada 19.februārī pēc krimināllikuma 329.panta par iespējamu ierobežotas pieejamības informācijas izpaušanu VID Latgales nodokļu un muitas administrācijā. Dubicai šā gada 28.jūnijā tika piemērots aizdomās turamās personas statuss.