Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

CVK reģistrē pirmo kandidātu sarakstu Saeimas vēlēšanām

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) pirmdien 10.Saeimas vēlēšanām kā pirmo reģistrējusi politisko partiju apvienības «Saskaņas centrs» (SC) deputātu kandidātu sarakstu, informē komisijā.

SC kandidātu saraksts ir reģistrēts visos piecos Saeimas vēlēšanu apgabalos - Rīgā, Vidzemē, Latgalē, Zemgalē un Kurzemē, un sarakstā kopā ir pieteikts maksimālais kandidātu skaits - 115 kandidāti.

Kā norādīja CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars, pēc saraksta reģistrēšanas sarakstu vairs nevar atsaukt, un grozījumus šādā kandidātu sarakstā drīkst izdarīt tikai CVK, svītrojot kandidātus, par kuriem saņemti atzinumi vai tiesas spriedumi, ka viņi neatbilst likuma prasībām vai izdarot sarakstā tehniska rakstura labojumus.

Sarakstu reģistrēšanas secībā Saeimas vēlēšanās tiks izlozēti arī sarakstu numuri. SC kandidātu saraksta pārstāvjiem pirmajiem būs iespēja vilkt lozi ar saraksta numuru. Izlozi CVK rīkos 6.augustā. Kandidātu sarakstu pieņemšana 10.Saeimas vēlēšanām turpināsies līdz 3.augustam.

www.cvk.lv