Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

ZZS un Liepājas partija vienojas par kopīgu startu vēlēšanās

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) valde pirmdien noslēdza sadarbības līgumu ar Liepājas partiju, informē ZZS pārstāvis Viesturs Silenieks. Līgums apliecina kopīgu dalību 10.Saeimas vēlēšanās.

Līgumu pirmdien parakstīja ZZS valdes priekšsēdētājs un Latvijas Zaļās partijas (LZP) līdzpriekšsēdētājs Raimonds Vējonis, Centriskās partijas Latvijas Zemnieku savienība (LZS) priekšsēdētājs Augusts Brigmanis un Liepājas partijas valdes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

«Latvijas valsts attīstība nav iedomājama bez reģionu attīstības, tāpēc ZZS nākamās Saeimas sasaukumā plāno attīstīt spēcīgu reģionālo pārvaldi. Tieši tādēļ pagajušā nedēļā tika noslēgts sadarbības līgums ar partiju «Latvijai un Ventspilij», savukārt šodien esam vienojušies par sadarbību ar Liepājas partiju. Esmu pārliecināts, ka sadarbība ar lielām reģionālām partijām palīdzēs mums visiem kopā realizēt izvirzītos mērķus un sasniegt labus rezultātus,» pauda Vējonis.

«Priekšlikumus sadarbībai saņēmām no vairākiem politiskajiem spēkiem, arī pārrunas mums ir bijušas praktiski ar visiem politiskajiem spēkiem. Esam sekojuši līdzi liepājnieku viedoklim un vērtējuši Liepājas pilsētas vajadzības. Liepājas partijas kongresā, apspriežot sadarbību ar politiskajiem spēkiem, tika nolemts sadarboties ar ZZS. Svarīgākie plusi: stabilitāte, mērķtiecība, turklāt pretēji citiem viņi nav pametuši valdību un aktīvi turpina darbu,» sadarbību ar ZZS skaidroja Sesks.

No Liepājas partijas 10.Saeimas vēlēšanu Kurzemes sarakstā ir iekļauta Aija Barča, pašreizējās Saeimas deputāte un Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja, un Oskars Zīds, Liepājas domes deputāts un Liepājas Universitātes rektors.

ZZS veido LZS un LZP. ZZS ir līgumattiecības ar partiju «Latvijai un Ventspilij».