Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sķēle iestājies par trīs cilvēku dalību vēlēšanās. Lībane-Šķēle nekandidēs

Tautas partijas līderis Andris Šķēle atzīst, ka ir īpaši iestājies par trīs cilvēku dalību Saeimas vēlēšanās. Vienlaikus Šķēle atklāj, ka pieredzējusī politiķe un viņa dzīvesbiedre Kristiāna Lībane-Šķēle parlamenta vēlēšanās nestartēs.

«Zemgales apgabala pirmajā piecniekā ir trīs zināmi cilvēki, par kuriem es esmu iestājies. Viens – Dalbiņš Juris, kurš zināms kā viens no pašiem populārākajiem ļaudīm Zemgalē. Ļoti noturīgs vīrs, ilggadējs parlamentārietis. Otra ir manis īpaši aicinātā Helēna Demakova, lūdzot pieciest vienu otru privātu grūtību. Slodzi viņai rada pabeidzamā doktora disertācija, taču esmu mudinājis Demakovas kundzi ar viņai raksturīgo jaudu, enerģiju un intelektu pārstāvēt mūs izglītībā. Trešais ir mūsu jauniešu līderis Mārtiņš Zemītis, viņam ir gan Stenfordas universitātes izglītību, gan arī spēja ātri krāt pieredzi,» intervijā laikrakstam «Latvijas Avīze» atklājis politiķis.

Šķēle kategoriski noliedzoši atbild uz jautājumu, vai vēlēšanās piedalīsies Lībane-Šķēle.

Jautāts par Tautas partijas ilggadēja biedra Gundara Bērziņa «Par labu Latviju» salīdzināšanu ar rasolu, Šķēle atbild, ka viņam «ir raksturīgi sulīgi izteicieni.» «Dažkārt viņa izteikumi – arī uz trešajām personām tēmēti – nedaudz pārsnieguši robežas...»

«Ja Gundars Bērziņš būtu vēlējies kandidēt un palicis mūsu rindās, neapšaubāmi, viņam vieta atrastos – gandrīz vai pēc paša patikas. Viņa autoritāte daļā Tautas partijas vienmēr bijusi liela, man žēl, ka viņš vairs nevelta laiku politikai un tikai sakās sirdī palicis uzticīgs TP ideāliem,» intervijā laikrakstam norāda Šķēle.