Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pārgaujas novada dome vaino LP vietējo avīžu nozaudēšanā

Pārgaujas novada iedzīvotāji nav saņēmuši vietējā laikraksta mēneša izdevumu. Avīzes nozaudējis Latvijas Pasts, uzskata novada domes vadība.

Kā skaidro novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents, avīzi iedzīvotājiem piegādā Latvijas Pasts, kas šomēnes ir nozaudējis 1500 avīžu eksemplārus, kuri līdz šim brīdim tā arī nav atrasti.

Avīzes ir piegādātas tajās vietās, kur piegādi veic pati pārvalde.

Novada dome sadarbību ar Latvijas Pastu neturpinās, bet «Pārgaujas vēstis» turpmāk iedzīvotājiem piegādās novada pašvaldība, informēja domes pārstāve Elīna Gulbe.

Savukārt Latvijas Pasts aicina Pārgaujas novada pašvaldību atsaukt nepatiesi izplatīto informāciju, informē pastā.

Pārgaujas novada avīžu piegāde jūnijā mēnesi nav notikusi ierastajā kārtībā, jo Pārgaujas novada pašvaldība nav ievērojusi līgumā paredzēto kārtību avīžu nodošanai. Tādēļ, pasta darbinieki nav varējuši veikt minētā izdevuma piegādi, kas līgumā kvalificēta kā neadresētā reklāma. Turklāt, pasta darbinieki ir informējuši pašvaldību par radušos situāciju un neatbilstību līguma noteikumiem, kas radīja neadresētās reklāmas nepiegādāšanu.