Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā noslēgsies semināru cikls par mājokļu renovāciju

27.jūlijā Rīgā, informatīvas kampaņas «Dzīvo siltāk» ietvaros, notiks semināra cikla noslēdzošais pasākums par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju. Semināra laikā interesenti tiks informēti par Eiropas Reģionālā attīstības fonda aktivitātes «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi» nosacījumiem un ieguvumiem, portālu «Apollo» informēja Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Elita Rubesa-Voravko.

Seminārs tiek organizēts ar mērķi aktivizēt privāto un pašvaldību apsaimniekošanas uzņēmumu iesaistīšanos daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijas procesā, informējot par pieejamo Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējumu māju renovācijai. Pasākumu organizē Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Pašvaldību savienība, Rīgas pilsētas Domes sadarbībā ar Rīgas plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centru un Rīgas enerģētikas aģentūru.

Dalībai seminārā aicinām apsaimniekošanas uzņēmumu un dzīvokļu īpašnieku biedrību pārstāvjus, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju namu vecākos, dzīvokļu īpašniekus un būvniecības uzņēmumu pārstāvjus.

Pasākuma laikā klātesošie tiks informēti par ES aktivitāti «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi», ēku siltināšanas ieguvumiem un to, kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā no būvniecības darbu veikšanas aspekta. Seminārā piedalīsies arī apsaimniekotājs, kas jau īsteno projektus šīs Aktivitātes ietvaros, kā arī Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs un Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Gatis Ābele.

Pēc semināra būs iespēja uzdot jautājumus par projektu sagatavošanu, būvniecības procesa organizēšanu un citiem jautājumiem Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, kā arī kampaņas «Dzīvo siltāk» sadarbības partneriem.

Seminārs notiks š.g. 27.jūlijā plkst. 11:00 Rīgā, Rātslaukuma 1, (Rīgas pilsētas Domes telpās). Laipni aicināti visi interesenti.

Dalībai seminārā lūdzam pieteikties Ekonomikas ministrijā (inese.berzina@em.gov.lv, 67013240).

Informatīvā cikla par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Ekonomikas ministrijas darbinieki viesojās kopumā 13 pilsētās.

Eiropas Savienības aktivitātes «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi» aktivitātes mērķis ir paaugstināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitāti, lai nodrošinātu dzīvojamā fonda ilgtspēju un energoresursu efektīvu izmantošanu. Aktivitātes īstenošanai piešķirtais finansējums ir 44, 37 milj. lati.

Informācija par aktivitāti ir pieejama LIAA mājas lapas www.liaa.gov.lv sadaļā «ES fondi». Klienti par neskaidrajiem jautājumiem ir aicināti vērsties LIAA Klientu apkalpošanas nodaļā pa tālruni 67039499, klātienē - Pērses ielā 2, Rīgā (1.stāvā) vai e-pastu - jautajumi@liaa.gov.lv.

Jaunumiem par mājokļu renovāciju var sekot arī Twitter - twitter.com/siltinam.