Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Origo Summer Stage» sagaida konkursa «Jaunais vilnis» dalībniekus

«Origo Summer Stage» svinīgi sagaidīja starptautiskā jauno izpildītāju konkursa «Jaunais vilnis» dalībniekus, producentus un režisorus. Fani un mediji sveica atbraukušos viesus, kas jau šodien sāks gatavošanās procesu populārajam jauno izpildītāju konkursam.

t/c «Origo» vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis atklāj:» «Origo Summer Stage» šovasar sniedz ieskatu visdažādākajos Latvijā nozīmīgos kultūras pasākumos, un īpašs prieks ir sniegt iespēju Latvijas iedzīvotājiem (kopā ar «Origo Summer Stage») sagaidīt tādu grandiozu un starptautiski atzītu mūzikas konkursu kāds ir «Jaunais Vilnis».»

Rīgā ieradās konkursa «Jaunais Vilnis» ģenerāldirektors Aleksandrs Rumjancevs, galvenais režisors Aleksandrs Revzins, muzikālais producents Jevģenijs Orlovs, kā arī vairāki konkursa dalībnieki – dziedātāja Gabriella no Brazīlijas, mūziķis Music Hayk no Krievijas un grupa «Мураками» («Murakami») no Krievijas.

Pasākuma organizatori un konkursanti ieradās ar vilcienu no Maskavas, lai piedalītos starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā «Jaunais vilnis 2010», kas norisināsies Dzintaru koncertzālē no š.g. 27.jūlija līdz 1.augustam.

Par «Origo Summer Stage» -
Visas vasaras garumā pie t/c «Origo» izveidotajā «Origo Summer Stage» būs iespējams sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu (džeza festivāls «Saulkrasti Jazz», «Jaunā Viļņa» sagaidīšana, «Origo Folk» festivāls rudens ieskaņās u.c.), iejusties vasarīgajā nedēļas nogales ritmā, ceturtdienu un piektdienu vakaros ieklausoties dažādu jazz & blues, kā arī rock`roll izpildītāju priekšnesumos («Jazz Band», Diāna Pirāgs, «Sunny Groov Dixie», «Shady Bras Q», «Bīta Kvartets» u.c.), kā arī 450 m2 plašajā brīvdabas galerijā aplūkot lielformāta foto izstādes, kas izvietotas uz 60 lielformāta plaknēm un kurās atspoguļosies Latvijas nozīmīgākajos svētkos un ikdienā tvertie mirkļi.