Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Jaunā viļņa» dalībnieki no Latvijas uzzinājuši savus uzstāšanās numurus

Starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa «Jaunais vilnis 2010» otrajā konkursa dienā, 29.jūlijā, Latvijas dalībnieki - meiteņu trio «Lady's Sweet» uzstāsies septītais, bet puišu trio «PeR» skatītājus un žūriju priecēs kā desmitie dalībnieki.

Kā pirmā šajā dienā, kad dalībniekiem būs jāizpilda savas valsts hits, uzstāsies Somijas dziedātāja Stacy, otrā uzstāsies dziedātāja Gabriella no Brazīlijas, bet trešā būs dziedātāja Hila Ben David no Izraēlas. Kā ceturtais žūrijas pārstāvjus un skatītājus priecēs dziedātājs Ivans Berezovskis no Ukrainas, piektais uzstāsies Krievijas dziedātājs «Music Hayk», bet sestie uzstāsies grupa «Litesound» no Baltkrievijas.

Pēc Latvijas dalībnieku «Lady's Sweet» snieguma kā astotā uzstāsies Armēnijas dziedātāja Sona Šahgeļdjana, devītais uzstāsies Kairats Tuntekovs no Kazahstānas. Pēc otro Latvijas dalībnieku «PeR» uzstāšanās kā vienpadsmitie uzstāsies grupa «Murakami» no Krievijas, divpadsmitais uzstāsies dziedātājs Nikijs Manolovs no Bulgārijas, savukārt trīspadsmitais kārtas numurs šoreiz ticis grupai «Pajuščije trusi» no Ukrainas.

Četrpadsmitais konkursa otrajā dienā uzstāsies dziedātājs Jegors Sesarevs no Krievijas, piecpadsmitie būs grupa «Milk and Kisses» no Azerbaidžānas, sešpadsmitais uzstāsies Igaunijas dziedātājs Uku Suviste, bet otro konkursa dienu noslēgs Ukrainas dziedātāja Tatjana Široko, kura uzstāsies kā septiņpadsmitā.

Jau ziņots, ka «Jaunajā vilnī 2010» šogad piedalīsies 17 dalībnieki no 12 valstīm, kuri konkursa finālam izraudzīti no vairāk nekā 12 000 konkursantu pieteikumiem, kurus saņēma konkursa rīkotāji. Konkursā Ukrainu un Krieviju pārstāvēs trīs dalībnieki, bet Latviju - divi.
Devītais starptautiskais populārās mūzikas jauno izpildītāju konkurss «Jaunais vilnis 2010» Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, notiks no 27.jūlija līdz 1.augustam.

Konkursa laikā dalībniekiem būs jāizpilda pasaules hiti, savas valsts populāra dziesma, kā arī īpaša konkursam sarakstīta dziesma. Konkursa laikā notiks žūrijas dalībnieku koncerts, Dāvida Tuhmanova mākslinieciskais vakars, kā arī citi koncerti.

Konkursa «Jaunais vilnis 2010» balvu fonds ir 100 000 eiro (70 280 lati). Pirmās vietas ieguvējs saņems 50 000 eiro (35 140 latus), otrās vietas ieguvējs - 30 000 eiro (21 084 latus), bet trešās vietas ieguvējs saņems 20 000 eiro (14 056 latus).