Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lindsija Loena sēdēs cietumā tikai divas nedēļas

Amerikāņu aktrise Lindisja Loena izcietīs tikai divas nedēļas no sava 90 dienu cietumsoda, kas viņai tika piespriests par nosacītā soda noteikumu pārkāpšanu, pavēstīja šerifa biroja pārstāvji.

Kā ziņots iepriekš, Beverlihilzas tiesas tiesnese Mārša Revela jūlija sākumā piesprieda aktrisei trīs mēnešu cietumsodu par iepriekšējā spriedumā noteikto pārbaudes laika nosacījumu pārkāpšanu. Nosacītais sods viņai bija piespriests par agresīvu braukšanu un automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Loenai bija jāpavada 24 stundas cietumā, desmit dienas jāstrādā sabiedriskie darbi un jāapmeklē 18 mēnešus ilga palīdzības programma par alkohola kaitīgumu. Tā kā viņa nepaspēja iziet visu nodarbību kursu tiesas noteiktajā laikā, oktobrī viņas pārbaudes laiks tika pagarināts.

Pēdējā sēdē tiesnese Revela atzina, ka Loena nav izpildījusi iepriekšējā sprieduma prasības un noteiktajā apjomā apmeklējusi palīdzības programmu. Nosacītā soda izciešanas laikā Loena arī izdarīja virkni muļķīgu pārkāpumu, ieskaitot neierašanos uz kādu tiesas sēdi un alkohola lietošanas aizlieguma ignorēšanu. Kā norādīja Revela, savos norādījumos Loenai viņa bijusi ārkārtīgi skaidra un aktrisei bija jāzina, kas viņai ir jādara un kāds ir sods par pārbaudes laika nosacījumu pārkāpšanu.