Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uz «Jauno vilni» lielākoties jau izpirktas visas dārgās biļetes

Uz starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa «Jaunais vilnis 2010» koncertiem, kas Dzintaru koncertzālē notiks no 27.jūlija līdz 1.augustam, galvenokārt izpirktas dārgās biļetes, kuru vidū ir arī biļetes par 200 latiem, liecina «Biļešu servisa» mājaslapā pieejamā informācija.

Konkursa pirmās dienas koncertam, kas notiks 27.jūlijā, izpirktas visas biļetes par cenu no 40 līdz 160 latiem, bet atlikušas biļetes tikai par 30 latiem, savukārt uz otrās dienas koncertu biļetes ir izpirktas gan par 70 latiem, 30 latiem un 20 latiem, bet iepriekšpārdošanā vēl ir pieejamas biļetes par 40, 50 un 60 latiem.

«Jaunā viļņa» pirmajā dienā konkursanti pirmo reizi publikai parādīsies uz Dzintaru koncertzāles skatuves, kad notiks arī svinīga dalībvalstu karogu ienešana, notiks iepazīšanās ar konkursa žūriju, kā arī uzstāsies spilgtākie mūziķi, kuri tieši uz skatuves noteiks trešā konkursa dienas konkursantu uzstāšanās secību.

Savukārt 28.jūlijā notiks pirmā konkursa diena, kad konkursanti izpildīs pasaules hitus savā interpretācijā. Šajā dienā skatītāji dzirdēs iemīļotas un plaši pazīstamas dziesmas. Savukārt pirms konkursantu uzstāšanās skatītājus sagaidīs koncertprogramma, kurā pasaules hiti iegūs jaunu skanējumu populāru mākslinieku izpildījumā.

Uz pasākumu 29.jūlijā, kad notiks otrā konkursa diena, patlaban ir izpirktas biļetes vien par 20 un 80 latiem, bet atlikušas iepriekšpārdošanā vēl ir biļetes no 30 latiem līdz 60 latiem. Šajā konkursa dienā Dzintaru koncertzālē dalībnieki izpildīs savas valsts hitus. Tāpat skatītāji varēs kļūt par lieciniekiem pasākumam «Žūrijas vakars», kas būs piesātināts ar dažādiem pārsteigumiem un interesantiem priekšnesumiem.

Par 30 latiem biļetes atlikušas vēl tikai uz 30.jūlija koncertu Dzintaru koncertzālē, kad būs «Davida Tuhmanova radošais vakars». Iepriekšpārdošanā izpārdotas jau visas biļetes par cenu no 50 līdz 140 latiem. Šajā pasākuma tiks izpildītas dažādu gadu Tuhmanova kompozīcijas Krievijas un ārzemju estrādes zvaigžņu izpildījumā. Šajā dienā konkursa dalībniekiem būs brīvdienas.

Trešā «Jaunā viļņa 2010» konkursa diena notiks 31.jūlijā, kad dalībnieki izpildīs speciāli konkursam rakstītas dziesmas. Uz šī vakara koncertu iepriekšpārdošanā izpirktas visas biļetes par 20 latiem, bet atlikušas biļetes vēl par 40 līdz 120 latiem.

Biļetes iepriekšpārdošanā par 200 latiem, 170 latiem, 70 latiem un 50 latiem izpirktas uz «Jaunā viļņa 2010» noslēguma pasākumu 1.augustā, kad notiks notiks galvenās balvas «Kristāla vilnis» un naudas prēmiju pasniegšana pirmo trīs vietu ieguvējiem. Notiks arī konkursa laureātu diplomu pasniegšana un dažādu simpātiju un specbalvu pasniegšana.
Jau ziņots, ka «Jaunajā vilnī 2010» šogad piedalīsies 17 dalībnieki no 12 valstīm, kuri konkursa finālam izraudzīti no vairāk nekā 12 000 konkursantu pieteikumiem, kurus saņēma konkursa rīkotāji. Konkursā Ukrainu un Krieviju pārstāvēs trīs dalībnieki, bet Latviju - divi.

Azerbaidžānu konkursā «Jaunais vilnis 2010» pārstāvēs grupa «Milk and Kisses», Armēniju - Sona Šahgeļdjana, Baltkrieviju - grupa «Litesound», Bulgāriju - Nikijs Manolovs, Brazīliju - Gabriella, Igauniju - Uku Suviste, Izraēlu - Hila Ben David, Kazahstānu - Kairats Tuntekovs, Latviju - grupa «PeR» un «Lady's Sweet», Krieviju - Music Hayk, grupa «Murakami» un Jegors Sesarevs, Ukrainu - Tatjana Široko, Ivans Berezovskis un grupa «Pajuščije trusi», savukārt Somiju šogad festivālā pārstāvēs dziedātāja Stacy.

Konkursa «Jaunais vilnis 2010» balvu fonds ir 100 000 eiro (70 280 lati). Pirmās vietas ieguvējs saņems 50 000 eiro (35 140 latus), otrās vietas ieguvējs - 30 000 eiro (21 084 latus), bet trešās vietas ieguvējs saņems 20 000 eiro (14 056 latus).

Īpašie viesi šovasar Jūrmalā būs ritma un blūza dziedātāja Tonija Brekstone, dziedātāja Lāra Fabiāna, itāliešu tenors Alessandro Safina un dziedātājs Engelberts Humperdinks. Konkursā kā īpašie viesi tiek gaidīta arī krievu dziedātāja Zemfira un krievu soprāns Anna Ņetrebko.