Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par Latvijas paviljonu «Expo» sižetu filmē «Discovery Channel»

Viens no pasaulē populārākajiem televīzijas kanāliem «Discovery» apmeklējis Latvijas paviljonu «Expo» izstādē Šanhajā un filmēja sižetu par Latvijā radīto «Laimes Tehnoloģiju», informē «Aerodium».

Latvijas paviljons, kas izpelnījies popularitāti citu valstu starpā izstādē, aizvien vairāk ieinteresē ārvalstu medijus. 18. jūlijā «Discovery Channel» filmēja sižetu par Latvijā radīto vēja tuneli.

«Ārvalstu mediju interese ir nepārprotams apliecinājums tam, ka Latvijas paviljons Pasaules «Expo» izstādē pārliecinoši reprezentē valsti un Latvijas vārds izskan tuvu un tālumā, tādējādi apstiprinot Latvijā radītās Laimes Tehnoloģijas īpašo nozīmi Latvijas paviljona un Latvijas uzņēmēju sasniegumu popularizēšanā. Man ir prieks, ka ar mūsu koncepciju esam aizrāvuši daudzus. Tas nozīmē, ka Latvijā ir potenciāls, ko pasaule vēl tikai iepazīs. Un jo ātrāk mēs sāksim droši iet pasaulē ar savām idejām, jo ātrāk sasniegsim labklājību Latvijai,» sacīja uzņēmuma «Aerodium» vadītājs Ivars Beitāns.

Latvijas paviljons izstādē ikdienas piesaista 10 000 apmeklētāju.

Televīzijas kanāls «Discovery Channel» aptver vairāk kā 400 miljonu mājsaimniecību 170 pasaules valstīs.

Vimeo