Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ņujorkā pusaudzis savās mājās sarīko asinspirti

14 gadus vecs pusaudzis Ņujorkā nogalinājis divas savas māsas, aizdedzinājis māju, bet pēc tam izdarījis pašnāvību, vēstī «Lifenews». Uguns liesmās gāja bojā arī viņa māte un jaunākais brālis.

Izrādās agresīvā pusaudža Sīdžeja Džonsona māja degusi arī iepriekš, tomēr dūmu detektori tā arī nav tikuši salaboti.

Jau pašā sākumā glābējiem ugunsnelaime Džonsonu mājā likusies aizdomīga. Informāciju par mājas aizdegšanos ugunsdzēsēji saņēma 4 no rīta, notikuma vietā ieradās 10 brigādes. Līdz tam kaimiņi bija redzējuši, ka namā plosās liesmas, centušies ieiet mājā un palīdzēt iekšā esošajai ģimenei. Kad liesmas tika apdzēstas, nama krāsmatās glābēji atrada mātes un viņas piecu bērnu mirstīgās atliekas. Pēc tam izrādījās, ka 14 gadus vecajam Sīdžejam, deviņus gadus vecajai Britānijai un septiņus gadus vecajai Melānijai ir pārgriezti kakli. Kad vecāko bērnu apgrieza otrādi, viņa rokā bija sažņaugts naža asmens.

Džonsonu ģimene pavisam nesen no Vašingtonas pārcēlās uz Ņujorku. Māja, kurā viņi ievācās, jau iepriekš vairākkārt degusi.