Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

PCTVL sola nepilsoņiem Latvijas pilsonību bez eksāmeniem un zvērestiem

Partija «Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» (PCTVL) savā priekšvēlēšanu programmā sola vēlētājiem liktenīgus pavērsienus.

«Ir jānotiek pārmaiņām no meliem uz godīgumu, no politiķu un ierēdņu egoistiskajām interesēm uz visas tautas interesēm, no nabadzības uz attīstību un uzplaukumu,» teikts PCTVL priekšvēlēšanu programmā.

PCTVL sola visiem nepilsoņiem - Latvijas pilsonību bez eksāmeniem un zvērestiem. Visiem pastāvīgajiem iedzīvotājiem tiek solītas tiesības piedalīties pašvaldību vēlēšanās. «Mēs izbeigsim nacionālo diskrimināciju un nodrošināsim visiem iedzīvotājiem vienlīdzīgas tiesības uz darbu valsts pārvaldē,» sola PCTVL. «Mēs piespiedīsim ierēdni runāt nodokļu maksātāja valodā un piešķirsim krievu valodai oficiālas valodas statusu pilsētās un novados, kur krievvalodīgo iedzīvotāju skaits ir lielāks par 20%. Panāksim valsts atbalstu latgaliešu valodai.»

PCTVL arī sola attīrīt valsts pārvaldi no korupcijas. Korupcijā pieķertajiem ierēdņiem uz mūžu tikšot liegtas tiesības strādāt valsts pārvaldē.

Savā draudzīgajā attieksmē pret iedzīvotājiem Latvija kļūs par paraugu visai Eiropai. PCTVL maksās ierēdņiem nevis par procesu, bet par padarīto darbu. Visa informācija par valsts iestāžu un uzņēmumu darbu būs publiski pieejama. Valsts uzņēmumu vadība tiks attīrīta no politiskajiem ielikteņiem.

Pāreja uz eiro nedrīkst kļūt par pašmērķi, norāda PCTVL. Līdz situācijas stabilizācijai eiro zonā par galveno kritēriju veiksmīgai Latvijas monetārajai un finanšu politikai tiks uzskatīts IKP un iedzīvotāju ienākumu pieaugums. Par prioritārām nozarēm kļūs: tranzīts, loģistika, augstākā izglītība, farmācija, metālapstrāde, kokapstrāde, pārtikas rūpniecība un tūrisms.

PCTVL sola paplašināt iespējas augstākās izglītības eksportam krievu un angļu valodā.

Katram lielam investoram tiks piemēroti atvieglojumi atkarībā no tā, cik daudz jaunu darba vietu šis investors ir radījis un cik inovatīva ir ražotne. PCTVL sola ieviest fiksētu pazeminātu nodokļu likmi mazajiem uzņēmumiem. Katrs strādājošais iegūs tiesības izmantot daļu no sava ienākuma nodokļa medicīnas pakalpojumu, veselības apdrošināšanas un izglītības apmaksai.

PCTVL sola nodrošināt labvēlīgu dzīves telpu ģimenēm ar bērniem, panākt daļēju bērnu pārtikas un pirmās nepieciešamības preču kompensāciju. Vecāku pabalstus PCTVL sola saglabāt pašreizējā līmenī un līdz 2013. gadam trīs reizes paaugstināt neapliekamo minimumu strādājošajiem vecākiem. Darba devēji tikšot stimulēti veidot attālinātas darba vietas, lai vecākiem atliktu pietiekami daudz laika saskarsmei ar bērniem.

PCTVL sola apturēt pensionēšanās vecuma pieaugumu līdz brīdim, kamēr vidējais dzīves ilgums Latvijā sasniegs 75 gadus, kā arī radīt darbam draudzīgus apstākļus tiem pensionāriem, kuri vēlas strādāt. «Pilnīgi atcelsim ienākuma nodokli pensijām,» sola PCTVL.

Valdība ar PCTVL atbalstu pilnībā normalizēs attiecības ar Krieviju un Baltkrieviju, atjaunos austrumu tranzīta plūsmas un panāks, ka tiek atcelti ierobežojumu preču un iedzīvotāju kustībai.