Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Būs autotransporta kustības pārkārtojumi Meža prospektā

No šā gada 23. jūlija Meža prospektā autovadītājiem būs jārēķinās ar transporta kustības izmaiņām, kas nepieciešamas, lai veiktu Austrumu maģistrāles būvdarbus un izveidotu apbraucamo ceļu, «Apollo» informēja Liene Krīvena, AS «A.C.B.» konsultante.

Satiksme Meža prospektā 100 metrus pirms krustojuma ar Vairogu ielu virzienā no centra tiks saglabāta divās joslās, taču tā tiks pārkārtota uz brauktuves kreiso malu, izmantojot sabiedriskā transporta pieturas kabatu kā vienu no transporta kustības joslām.

Ar šiem satiksmes pārkārtojumiem autovadītājiem būs jārēķinās līdz šā gada 10. augustam, kad transporta kustību sāks organizēt pa apvedceļu Meža prospekts – Varoņu iela – Visbijas prospekts – Inčukalna iela – Meža prospekts. Šis apvedceļš tiek izveidots, lai varētu veikt pazemes komunikācijas – lietus ūdens kolektoru un ūdensvada – izbūvi Meža prospektā, ko plānots pabeigt līdz augusta beigām.

Ceļu būves kompānija a/s «A.C.B.», kas veic Austrumu maģistrāles būvniecības darbus, pateicas ceļu satiksmes dalībniekiem par sapratni un pacietību un aicina arī turpmāk būt uzmanīgiem un sekot gan ceļazīmēm, gan ielu marķējumam.

Saskaņā ar Rīgas attīstības plānu 2006. – 2018. gadam Austrumu maģistrāle ir paredzēta kā viena no maģistrālo ielu tīkla sastāvdaļām Rīgā, kas nodrošina tranzīta satiksmi, uzņem galvenās pilsētas starprajonu transporta slodzes un izvada to uz ārējo ceļu tīklu. Austrumu maģistrāle savienos Dienvidu šķērsojumu ar Viestura prospektu, šādi veidojot Rīgas centra apbraucamo ceļu. Tā ir būtiska Rīgas vēsturiskā centra, īpaši 11. novembra krastmalas, atslogošanai no kravu transportlīdzekļu satiksmes.

Pašlaik šī projekta ietvaros notiek Viestura prospekta un Meža prospekta divu līmeņu šķērsojuma būvniecība, ko iecerēts pabeigt 2011. gadā.