Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dienestu pamet ilggadējais Jūras spēku Krasta apsardzes dienesta šefs

Saistībā ar slikto veselības stāvokli no dienesta bruņotajos spēkos atvaļinājies ilggadējais Krasta apsardzes dienesta (KAD) priekšnieks jūras kapteinis Hermanis Černovs, aģentūrai LETA apliecināja aizsardzības ministra biroja vadītājs Airis Rikveilis.

Černovs KAD vadīja kopš 90.gadu beigām. Patlaban viņa pienākumus pilda KAD virsnieks Roberts Lakučs.

Kā apgalvoja Rikveilis, Černovs atvaļinoties nav saņēmis nekādas kompensācijas, bet viņa pensija saistībā ar veselības pasliktināšanos, pildot dienesta pienākumus, būs par aptuveni 15% lielāka nekā citiem, kuri atvaļinās no dienesta citu iemeslu dēļ.

«Sakarā ar manu atvaļināšanos no dienesta un beidzot pildīt Krasta apsardzes dienesta komandiera pienākumus, izsaku pateicību par godprātīgu darbu, ko esat veicis (-usi) Krasta apsardzes dienesta labā, atspoguļojot tā darbības brīžus gan sarežģītās situācijās, gan svētkos. Paldies par izrādīto sapratni un cieņpilno pretimnākšanu. Vēlot radošus panākumus un izturību ikvienā dzīves situācijā,» piektdien izplatītajā paziņojumā norāda Černovs.