Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas paviljonā «World Expo» sasniegts maksimums cilvēku caurlaidībai

Latvijas paviljonā izstādē «World Expo» sasniegts maksimums cilvēku iespējamajai caurlaidībai - dienā to apmeklē aptuveni 12 tūkstoši cilvēku, aģentūru BNS informēja vēja tuneļu ražotāja «Aerodium» valdes priekšsēdētājs Ivars Beitāns, uzsverot, ka katru dienu pie Latvijas paviljona ir milzīgas vairāku stundu rindas.

Beitāns pastāstīja, ka tradicionāli lielākā cilvēku interese ir par lielo un zināmāko valstu paviljoniem. «Latvija līdz šim ķīniešiem ne ar ko īpaši neasociējās - attiecīgi arī intereses nebija par Latvijas paviljonu kā tādu. Toties milzīga ir interese par Latvijas paviljonā esošo lidojošo cilvēku šovu. Nāk skatīties uz to, jo nekas tamlīdzīgs Ķīnā plašākai publikai nav bijis rādīts. Izcili veiksmīga ir izrādījusies arī koncepcija par «Laimes tehnoloģiju». Cilvēki to iegaumē, lieto un atceras,» viņš teica.

Pēc «Aerodium» valdes priekšsēdētāja sacītā, kopumā plānots, ka Latvijas paviljonu izstādes laikā varētu apmeklēt tikpat daudz cilvēku, cik ir Latvijā iedzīvotāju, - nedaudz vairāk par diviem miljoniem.

Savukārt «Aerodium» kampaņu, kas ir sarīkota internetā un plašsaziņas medijos, uzņēmuma vadītājs cer, ka būs redzējusi teju puse no Ķīnas iedzīvotājiem jeb 500 miljoni. Viņš arī piebilda, ka pasaules sociālajos tīklos Latvijas paviljonu vērtē kā vienu no līderiem līdzās Lielbritānijas un ASV paviljoniem.

Latvijas paviljons starptautiskajā izstādē «World Expo» Šanhajā tika atklāts 26.maijā ar premjera Valda Dombrovska lidojumu «Aerodium» vēja tunelī.

Latvijas paviljons arī ikvienam izstādes apmeklētājam piedāvā izmēģināt Latvijā radīto jauno vertikālā vēja tuneļa veidu, kas tapis «Aerodium». Izstādes laikā viesiem ir iespēja arī piedalīties interaktīvā spēlē, pēc kuras var izmēģināt lidošanu vēja tunelī. Plānots, ka ik dienu tunelī lidos 200 cilvēku.

Izstādi Šanhajā atklāja 1.maijā, un tā norisināsies līdz 31.oktobrim.