Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aisha izcīna uzvaru starptautiskā konkursā Zviedrijā

Šonedēļ dziedātāja Aisha Zviedrijā pārstāvējusi Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā «Baltic Song Contest», kurš ik gadu jūlija nogalē notiek piejūras pilsētā Karlshamnā. 

Kā katru gadu, šajā festivālā piedalās dziedātāji no daudzām Eiropas valstīm. Šis gads veiksmīgs izrādījās Latvijas pārstāvei, kura guva nedalītu žūrijas un skatītāju atzinību, saņemot konkursa galveno balvu un naudas prēmiju.  

1998.gadā šajā konkursā uzvaras laurus plūca «Prāta vētra». 

Uz konkursu Aisha devās kopā ar kompānijas «Mikrofona ieraksti» pārstāvi Zani Vītolu. Konkursā bija jāizpilda divas dziesmas un dziedātāja kā pirmo bija izvēlējusies Jāņa Lūsēna un Guntara Rača dziesmu «What For?», ar kuru pārstāvēja Latviju šī gada Eirovīzijas starptautiskā konkursa pusfinālā, bet kā otru dziedāja zviedru komponista Šela Jenstiga viņai speciāli rakstīto dziesmu «You Really Got Me Going». Šo dziesmu Aisha ir dziedājusi gan «Jaunajā vilnī», gan Latvijas Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases finālā.

«Es esmu ļoti priecīga par šo iespēju šeit uzstāties. Šoreiz es vispār nedomāju par uzvaru, bet vairāk izbaudīju festivāla gaisotni un kopā būšanu ar pārējiem mūziķiem. Protams, ka par rezultātu esmu priecīga. Paldies visiem, kas palīdzēja, lai tā notiktu,» norāda dziedātāja.