Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Jaunā Viļņa» organizatori: mēs gaidām Abramoviču

Arī iepriekšējos gados izskanēja runas, ka uz dziedātāju konkursu «Jaunais Vilnis» varētu ierasties arī viens no pasaulē bagātākajiem cilvēkiem miljardieris Romāns Abramovičs. Taču līdz šim viņš konkursu tā arī nebija pagodinājis ar savu klātbūtni.

Tomēr šoreiz «Jaunā viļņa» organizatori apstiprina – Abramovičs tiek gaidīts ierodamies, pirmdien vēsta laikraksts «Telegraf».

«Jā, šogad mēs gaidām Romānu Abramoviču,» laikrakstam sacījis konkursa ģenerāldirektors Aleksandrs Rumjancevs. Sīkāk gan viņš par miljardiera viesošanos nekādus komentārus nesniedz.

Laikraksts norāda, ka uz iespējamību, ka Abramovičs ieradīsies Latvijā norāda viņa jahtas atrašanās vieta – informācija liecina, ka tā 24. jūlijā atradusies salīdzinoši tuvu Latvijai – Stokholmā.

Sākotnēji izskanēja informācija, ka Abramovičs Latvijā ieradies jau pagājušās nedēļas nogalē, jo Rīgas ostā pietauvojās ļoti grezna jahtas. Tomēr, kā izrādījās, tā pieder kādam Abramoviča draugam.