Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas nogalē Rīgā apzagti vairāki ārzemnieki

Aizvadītajās brīvdienās vairāki ārzemnieki Rīgā iekūlušies nepatikšanās – vairāki paši pārkāpuši sabiedriskās kārtības noteikumus, bet vairāki kļuvuši par zagļu upuriem, informē Rīgas pašvaldības policija.

Pie atbildības saukti trīs ārvalstu tūristi – par atrašanos publiskā vietā ar atvērtu vai vaļēju alus vai cita alkoholiskā dzēriena iepakojumu, par ļaunprātīgu nepakļaušanos policistiem, kā arī par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu.

Sestdien no rīta Valsts policija aizturējusi un pašvaldības policistiem Francijas pilsoni, kurš bija lielā alkohola reibumā, gulēja uz soliņa un pēc pamodināšanas nepakļāvās likumsargiem.

Pēcpusdienā saņemts izsaukums, ka esot apzagta ārvalstu tūriste. Pēc palīdzības pie policijas vērsusies Zviedrijas pilsone, kurai esot nozagta pase, prāmja biļete un somiņa, kurā tas viss atradās.

Sestdien vakarā palīdzība bija nepieciešama kādai Norvēģijas pilsonei, kurai nozagta nauda un pase. Arī Vācijas pilsonis šajā nedēļas nogalē bija kļuvis par zagļu upuri.