Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noskaidroti «Jaunā viļņa» trešās dienas uzstāšanās kārtas numuri

Starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa «Jaunais vilnis 2010» trešajā dienā, 31.jūlijā, Latvija dalībnieki - meiteņu trio «Lady's Sweet» uzstāsies pirmās, bet puišu trio «PeR» skatītāju un žūrijas priekšā uzstāsies kā trešie, aģentūru LETA informēja konkursa «Jaunais vilnis» pārstāve Svetlana Jevdokimova.

Dienā, kad konkursa dalībniekiem būs jāizpilda speciāli konkursam rakstītas dziesmas, kā otrie uzstāsies grupa «Milk and Kisses» no Azerbaidžānas, bet pēc latviešu «PeR» savu dziesmu kā ceturtā izpildīs dziedātāja Hila Ben David no Izraēlas, bet kā piektie uzstāsies grupa «Murakami» no Krievijas.

Ar sesto kārtas numuru uzstāsies grupa grupa «Litesound» no Baltkrievijas, septīto - Igaunijas dziedātājs Uku Suviste, astoto - Ukrainas dziedātāja Tatjana Široko, devīto - Armēnijas dziedātāja Sona Šahgeļdjana, desmito - Krievijas dziedātājs «Music Hayk», vienpadsmito - grupa «Pajuščije trusi» no Ukrainas, bet kā divpadsmitais uzstāsies dziedātājs Nikijs Manolovs no Bulgārijas.

Kā trīspadsmitais uzstāsies dziedātājs Ivans Berezovskis no Ukrainas, četrpadsmitais - Kairats Tuntekovs no Kazahstānas, piecpadsmitā - dziedātāja Gabriella no Brazīlijas, kā sešpadsmitā uzstāsies Somijas dziedātāja Stacy, bet konkursa trešo dienu ar septiņpadsmitās kārtas numuru noslēgs dziedātājs Jegors Sesarevs no Krievijas.

Jau ziņots, ka «Jaunajā vilnī 2010» šogad piedalīsies 17 dalībnieki no 12 valstīm, kuri konkursa finālam izraudzīti no vairāk nekā 12 000 konkursantu pieteikumu, kurus saņēma konkursa rīkotāji. Konkursā Ukrainu un Krieviju pārstāvēs trīs dalībnieki, bet Latviju - divi.

Devītais starptautiskais populārās mūzikas jauno izpildītāju konkurss «Jaunais vilnis 2010» Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, notiks no 27.jūlija līdz 1.augustam.

Konkursa laikā dalībniekiem būs jāizpilda pasaules hiti, savas valsts populāra dziesma, kā arī īpaša konkursam sarakstīta dziesma. Konkursa laikā notiks žūrijas dalībnieku koncerts, Dāvida Tuhmanova mākslinieciskais vakars, kā arī citi koncerti.

Konkursa «Jaunais vilnis 2010» balvu fonds ir 100 000 eiro (70 280 lati). Pirmās vietas ieguvējs saņems 50 000 eiro (35 140 latus), otrās vietas ieguvējs - 30 000 eiro (21 084 latus), bet trešās vietas ieguvējs saņems 20 000 eiro (14 056 latus).

Īpašie viesi šovasar Jūrmalā būs ritma un blūza dziedātāja Tonija Brekstone, dziedātāja Lāra Fabiāna, itāliešu tenors Alessandro Safina un dziedātājs Engelberts Humperdinks. Konkursā kā īpašās viešņas piedalīsies arī krievu dziedātāja Zemfira un krievu soprāns Anna Ņetrebko.