Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bukmeikeri: «PeR» un «Lady's Sweet» «Jaunajā vilnī» labas izredzes

Pirms ikgadējā vasaras jauno mūziķu konkursa «Jaunais Vilnis» savu viedokli par konkursantu izredzēm izteikuši arī vadošā bukmeikeru kantora «Betsafe.com» bukmeikeri, kas par konkursa galvenajiem favorītiem uzskata Krievijas jaunos māksliniekus Jegoru Sesarevu un grupu «Murakami».

Likmes izmaksas koeficientu uz šo izpildītāju uzvaru ir attiecīgi 4.50 un 5.00, kas norāda uz uzvaras iespējamību nepilnu 20% apmērā.

Ļoti tuvu līderu duetam favorītu sarakstā izvietotas arī abas latviešu mūzikas apvienības «PeR» un «Lady's Sweet». Grupas «PeR» koeficients 5.50 norāda, ka latviešu puišu izredzes uz uzvaru konkursā svārstās 15% robežās un tās ir tikai nedaudz mazākas par favorītiem. Tikmēr «Lady’s Sweet» ar koeficients ir 7.77 un izredzes nedaudz virs 10%.

Par prognožu tapšanu izsakās Betsafe.com bukmeikers Roberts Egle: «Šobrīd esam pirmā un vienīgā kompānija Latvijā, kura piedāvā prognozes uz šo notikumu. To tapšanā ieguldīts ne mazums laika un pūļu, jo nācās iepazīties ar visu dalībnieku biogrāfijām, audio ierakstiem un citu prognožu izteikšanai nepieciešamo informāciju. Tāpat neiztika arī bez konsultēšanās ar mūzikas industrijas speciālistiem. Un, protams, vērtēti tika arī iepriekšējo gadu rezultāti un meklētas likumsakarības tajos.»

Komentējot salīdzinoši augstās Latvijas konkursantu izredzes, bukmeikeri apgalvo, ka, viņuprāt, «PeR» priekšrocība noteikti ir viņu žanrs, kurš allaž aizrauj publiku un tam noteikti būs pozitīva ietekme arī uz žūrijas vērtējumu. «Savukārt, dāmu trio trumpis ir pārliecinošais dziedājums un, protams, arī Latvijas meiteņu skaistums,» saka Roberts Egle.

Vēl pie konkursa favorītiem «Betsafe.com» pieskaita arī dziedātāju Gabriellu no Brazīlijas, Ukrainas meiteņu trio «Pajushije trusy» un Hilu Ben Deividu no Izraēlas.