Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Par labu Latviju» sola tuvināt varu tautai

Savā 4000 zīmju priekšvēlēšanu programmā partiju apvienība «Par labu Latviju» sola tuvināt varu tautai.

Apvienības programmā tiek uzsvērts, ka tā balstīta Latvijas Neatkarīgās televīzijas diskusiju ciklā tapušajā Tautas deklarācijā, kuras galvenais princips ir «Cilvēks pirmajā vietā».

Programma paužot Latvijas tautas gribu un prasības, kas kopīgas visiem Latvijas iedzīvotājiem neatkarīgi no tautības, sociālā statusa, politiskās vai reliģiskās pārliecības.

Programmā deklarēti desmit pamatprincipi: «Latvijas galvenā vērtība ir Latvijas cilvēki. Latvijas pilsoņu skaits ir izšķirošs Latvijas nākotnei. Katram kvalitatīva bezmaksas izglītība līdz augstskolai. Darbs - nodrošināt iespējas un motivēt. Paredzama, droša un motivējoša nodokļu sistēma. Īslaicīga jaunu cilvēku atbalstīšana, lai veidotos plašs vidusslānis. Patstāvīga izcilākā mazā ekonomika. Bezmaksas veselības aprūpe bērniem un pensionāriem. Līdz pensijai tu uzturi valsti, pēc tam valsts uztur tevi. Ārpolitikā - Latvijas intereses pirmajā vietā.»

Kā ziņots, partiju apvienības «Par labu Latviju» deputātu kandidātu sarakstu 10.Saeimas vēlēšanām Centrālā vēlēšanu komisija reģistrēja pirmdien.