Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Demakova sniedz padomus Flikam

Bijusī kultūras ministre Helēna Demakova (TP), kas 10.Saeimas vēlēšanās kandidēs «Par labu Latviju» sarakstā Zemgales vēlēšanu apgabalā, ir AS «Air Baltic» projektu vadītāja un Rīgas Tūrisma attīstības biroja valdes priekšsēdētāja Bertolta Flika padomniece. Fliks savulaik bija Demakovas kā kultūras ministres ārštata padomnieks.

Demakova ir arī Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzēja un rektora Alekseja Naumova padomniece, liecina dati, ko par sevi Centrālajai vēlēšanu komisijai sniegusi Demakova. Būdama kultūras ministre, Demakova lēma gan par Latvijas Mākslas akadēmijas kā Kultūras ministrijas padotības iestādes budžetu, gan par rektora iecelšanu.

Demakova arī deklarējusi, ka ir biedrības «Latvijas Okupācijas muzejs» goda padomes locekle.

Deputāta kandidāte Demakova ir deklarējusi, ka viņai pieder māja Skrīveru novadā un zeme Siguldas novadā.

Kandidāte deklarējusi ievērojamus bezskaidrās naudas uzkrājumus: vairākus kontus AS «SEB Banka» - 144 830,84 eiro, 17 016,22 eiro, 6726,55 latus, 51,35 ASV dolārus un 2590,89 latus, bet «CIC Tours Rives Du Cher» - 12 703,13 eiro.

Demakova ir norādījusi, ka 1987.gadā beigusi Latvijas Valsts universitāti, kur studēja vācu valodu un literatūru, un 2007.gadā - Latvijas Kultūras akadēmijas maģistrantūru, apgūstot kultūras teoriju un kultūras menedžmentu.

Savu ģimenes stāvokli Saeimas deputātes kandidāte Demakova nav norādījusi.