Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latviešu optimisma kursi Vērmaņdārzā

1. augustā 20.00 Jaunajā brīvdabas Vērmaņdārza amfiteātra estrādē pār skatītājiem velsies optimisma vilnis.

Muzikāli izklaidējoša komēdija «Optimisti nāk!!!» garantē neticami lielas balvas (konkursantiem), pārpratumus un izlīgumus, nesaprašanas un pārprašanas, bet visiem pārpratumiem par spīti dominēs labvēlīga atmosfēra, un, galvenais, kopā dziedāšanas prieks, kas latviešiem vienmēr bijis medusmaizes vietā.To visu kopā izdzīvos Olga Dreģe, Dace Bonāte, Leons Krivāns, Egils Melbārdis, Zigurds Neimanis, Ivars Puga un Harijs Ozols. Izrādi krāšņāku darīs grupas «Labvēlīgais Tips» dziesmas aktieru izpildījumā. Literāro pamatu kompilējis un režiju caurvijis Zigurds Neimanis.

Izrādi demonstrēs ģimenes festivāla ietvaros, kas norisinās Vērmaņdārzā līdz pat augusta beigām. Dažādos pasākumos apmeklētājus priecēs tādi leģendāri personāži kā Skadrīte un Mildiņa, kā arī iemīļotie mākslinieki Igo, grupa Pērkons, Klaidonis un citi. Mazos apmeklētājus savās izrādēs iesaistīs Buratino, Pelnrušķīte un citi pasaku varoņi. Skatītāji baudīs arī populāro teātru kolektīvu izrādes: «Cepli», «Preilenīt», humoršovu «100g Latvija» un citas.

Biļetes var iegādāties «Biļešu servisa» kasēs un norises vietā - Vērmanes dārza biļešu kasē.