Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas Pasts plāno uzlabot preses piegādes kvalitāti

Latvijas Pasts (LP) nākamgad plāno uzlabot preses piegādes kvalitāti un plānots, ka laikraksti abonentiem tiks piegādāti agrāk, intervijā laikrakstam «Latvijas Avīze» norādīja Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Aivars Veiss.

Rīgā līgumi paredz laikrakstu saņemšanu līdz plkst.10 rītā, taču no 2011.gada laikraksti tiks piegādāti līdz plkst.8 no rīta, sacīja Veiss.

«Daudzviet tas būs agrāk, jo pastnieka apgaitā ir firmas, iestādes, kur ne visām ir pastkastes, un pasūtīto atnes tieši uz biroju. Saprotams, ka septiņos no rīta birojos neviena vēl nav,» sacīja LP šefs.

Pastnieku kavēšanos Veiss skaidro ar to, ka atsevišķos maršrutos Rīgā sabiedriskais transports kursē slikti vai reti. Pastnieks varot kavēties līdz astoņiem, «bet ne vēlāk», uzskata Veiss.

Plānots paātrināt preses piegādi arī vairākos rajona centros - Ogrē, Aizkrauklē, Jelgavā, Bauskā, Saldū un Valmierā līdz plkst.13. «Pārējos centros paliek pa vecam - līdz plkst.15 avīzes iznākšanas dienā,» sacīja LP valdes priekšsēdētājs.

«Mēs meklējam zelta vidusceļu starp klientiem vēlamo piegādes laiku un izmaksām, kuras sedz esošie tarifi,» skaidrojot uzņēmuma stratēģiju, norādīja Veiss.