Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Lido» kompleksa dzirnavām spārnus uzstādīs rīt

«Lido» kompleksa dzirnavu spārni ir gatavi un nogādāti Krasta ielas kompleksā, bet tiks uzstādīti rīt, 28.jūlijā, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja SIA «Lido» mārketinga vadītāja Ieva Veinberga.

Kā ziņots, 10.jūlijā «Lido» kompleksā Krasta ielā dzirnavām nolūza viens no spārniem. Kā toreiz prognozēja «Lido» īpašnieks Gunārs Ķirsons, jau nedēļas laikā dzirnavām būs jauni spārni. Tomēr atjaunošanas darbi kavējās, jo tika pilnībā nomainīti gan visi četri spārni, gan arī tos saturošais mehānisms. Rekonstrukcijas darbi notika «Lido dizaina rūpnīcā».

Kā iepriekš norādīja Veinberga, «tiek darīts viss, lai dzirnavām spārni tiktu uzstādīti iespējami ātri un tās varētu sākt darboties uz festivāla «Jaunais vilnis» atklāšanas laiku. Tad sāksies Krievijas tūristu «invāzija», jo Krasta ielas «Lido» ir viens no iecienītākajiem apskates objektiem, savukārt dzirnavas - zināms uzņēmuma simbols, ko esam ieinteresēti savest kārtībā».

Kā ziņots, atpūtas komplekss «Lido» atvērts 1999.gada beigās. Atpūtas centra «Lido» galvenā ēka ir viena no lielākajām guļbūvēm Eiropā, kur vienlaikus var atpūsties ap 1000 viesu. Gandrīz piecus hektārus lielajā atpūtas centra teritorijā atrodas plašs ēdināšanas komplekss divos stāvos, autostāvvieta klientiem un atrakciju parks.

SIA «Lido» vienīgais īpašnieks ir Gunārs Ķirsons. «Lido» nodarbojas ne tikai ar sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumiem, bet veic arī gaļas un zivju pārstrādi.

2008.gadā uzņēmuma apgrozījums palielinājies par 5% un sasniedzis 25,4 miljonus latu. 2008.gadu «Lido» noslēdzis ar 1,73 miljonu latu zaudējumiem, kas ir 2,1 reizi lielāki nekā 2007.gadā. 2007.gadu tas pabeidza ar 24,16 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 12,85% vairāk nekā gadu iepriekš. Salīdzinot ar 140 719 latu peļņu 2006.gadā, 2007.gadā «Lido» strādāja ar zaudējumiem 897 289 latu apmērā, kas tiek skaidrots ar ievērojamām investīcijām gan «Lido dizaina rūpnīcā», gan «Lido» tūrisma un atpūtas kompleksā Vestienas pagastā.