Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dīvainā stāvvieta Mangaļsalā

Vakar vakarā bijām aizbraukuši uz Mangaļsalu (aiz 24. autobusa galapunkta) atpūsties pie jūras mola. Bet, aizbraucot uz Mangaļsalu, kā jau kuro reizi, vienmēr visi grib nolikt mašīnu tuvāk jūrai (nepārkāpjot CSN noteikumus – 301 zīme «iebraukt aizliegts»). Bet tur bija stulba situācija – tur kur varēja nolikt mašīnu visus šos gadus, tur bija kāds iedomājies nopelnīt uz atpūtnieku maciņiem, izveidojot maksas stāvvietu privātajā teritorijā, norobežojot ārpus teritoriju, lai neviens tur neliktu savas mašīnas, bet gan lai brauktu pie viņiem. Darba laiks tur bija no 6 līdz 00.00, iebraukšanas maksa  - 0,50 lati.

Lai gan tā summa nav tik liela kā Vecāķos, tomēr mēs jau tur braucam trešo gadu un vēl līdz šim nekas tāds nav bijis. Tad, kad biju aizgājis pajautāt vai tā drīkst darīt, viņi man pateica lai labāk ejot prom – tā būs veselīgāk manai veselībai un lai nedomājot zvanīt policijai, jo viņiem viss esot saskaņots. Kaut gan ja tā būtu, tad vajadzētu būt kārtīgām zīmēm «aizliegts apstāties» vai zīmei ar norādi, ka tā ir maksas stāvvieta.